Manager export

Maestro Nut
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Pregatirea si experienta:

Studii superioare economice, management, marketing, relatii internationale, transport; specializarea Comert Exterior constituie un avantaj.
Experienta in domeniu cel putin 2 ani.

Cunostinte necesare:

Cunostinte solide de comert international
Cunostinte bune de operare PC (MS Office)
Cunostinte operatiuni export si vamale
Cunostinte bune de limba engleza (vorbit, scris, citit)
Cunostinte primare de operatiuni si documente financiar-contabile

Aptitudini si derinderi necesare:

Aptitudine generala de invatare
Aptitudini de comunicare si de negociere

Cerinte de exercitare:

Inteligenta de nivel superior
Atentie concentrata
Spirit organizatoric
Echilibru emotional
Capacitatea de a evalua si a lua decizii prompte
Capacitatea de a lucra cu oamenii
Rezistenta la stress

Responsabilitati si sarcini:

Asigura relatia cu furnizorii externi in probleme de export
Asigura relatia directa in probleme de export
Analizeaza si asigura implementarea procedurilor de lucru
Asigura analiza indicatorilor activitatii de export
Reprezinta firma in relatia cu furnizorii externi in probleme de export
Raporteaza rezultate ale activitatii de export
Asigura desfasurarea activitatii de export in conformitate cu legislatia de specialitate

Conditii:

Salariu stabil* atractiv de la 15000 lei
Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cariera
Colectiv tinar si prietenos
Masa gratuita
Locul de muncă str. Bucovina 1/9, sec. Ciocana

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com, indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactati 079922333. E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333
Телефон:
079922333
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть