Manager de vinzari

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Agroforta-M ofera postul vacant de Manager de vinzari.
Responsabilitati de baza:
- Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
- Urmareste atragerea permanenta a clientilor noi;
- Indeplinirea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Intocmeste periodic rapoarte, statistici etc.

Cerinte fata de candidati:
- Experienta de munca in domeniul vinzarilor sau a distributiei va constitui un avantaj
- Cunoasterea limbilor romina si rusa la nivel de comunicare avansat
- Responsabilitate si punctualitate
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva
- Utilizator PC (nivel mediu)
- Permis de conducere
- Masina de serviciu (va constitui un avantaj)

Oferta companiei:
- Loc de munca stabil si interactiv;
- Contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, impozite etc);
- Posibilităţi reale de avansare;

Solicitam persoanelor interesate sa trimita CV-ul la adresa de e-mail : agroforta.manager@gmail.com sau sa ne contacteze la numarul de telefon: +(373)796 25 796
Телефон:
078770770, 022-105770
Контактное лицо:
Iulia
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть