Manager de vanzari in turism

ECHIP-99
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
CERINTE:

- Calitati personale: amabilitate, punctualitate, responsabilitate, aptitudini de lucru in echipa.
- Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);
- Cunostinte de limba romana, rusa. Limba engleza – prezinta un avantaj;
- Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu;
- Capacitatea și dorința de a-și ridica și îmbunătăți nivelul profesional
- Cunoașterea destinațiilor turistice si a bazei hoteliere prezinta un avantaj.

Descrierea jobului:
- Interactiunea cu clientii la nivelul agentiei;
- Pregatirea si prezentarea ofertelor si a pachetelor turistice catre clienti;
- Identificarea celor mai potrivite oferte, conform asteptarilor clientilor;
- Promovarea pe retelele sociale
- Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora.

Beneficii:
- Suport din partea companiei in vederea cresterii si afirmarii profesionale;
- Mediu de lucru modern, dinamic, interesant;
- Un mediu de lucru ce ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
- Un sistem de salarizare atractiv (salariu fix cu pachet social complet + bonus) ce recompenseaza performatele profesionale;
- Participarea regulata la tururi de informare in diverse destinatii turistice,
Телефон:
079465601, 022-273022
Контактное лицо:
Talmatchi Oleg
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть