Manager de turism

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Manager de Turism - avem nevoie de tine!

Ne dorim în echipa noastră o persoană pasionată de turism, motivată să învețe, ageră și comunicabilă.

Sunteți candidatul potrivit dacă:
- vă place să călătoriți;
- vă place să comunicați cu oamenii;
- vă place mereu să învățați lucruri noi și aveți scopul de a crește profesional în acest domeniu;
- cunoașteți destinațiile turistice Grecia, Turcia, Bulgaria.

Atribuțiile postului includ:
- consultanța clienților;
- alegerea vacantei personalizate pentru client;
- vânzarea pachetelor turistice, asigurări
- eliberarea documentelor însoțitoare – prelucrare, rezervare, emitere, facturare, încasare.

Suntem dispuși și putem oferi:
- salariu oficial plus % (comision) motivant din vânzări;
- oficiu confortabil în centrul orașului;
- colegi profesioniști;
- participarea la seminare si tururi informative;
- carieră și promovare.

Este important pentru noi:
- experiența ca agent de turism - minim 1 an;
- cunoașterea limbilor: română (engleză-avantaj);
- cunoștințe PC.

Dacă vrei să devii parte a echipei noastre expediați CV-ul + foto la adresa electronică
Контактное лицо:
Director
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть