Manager de proiect

Eurostil Construct SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 16000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Compania noastră de constructie caută un profesionist dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Manager de Proiect. Suntem o companie dinamică cu o echipă entuziastă și inovatoare, și căutăm un lider talentat care să coordoneze și să gestioneze proiectele noastre în creștere.

Responsabilități:
-Planificarea, implementarea și monitorizarea proiectelor de la început până la final
-Definirea clară a obiectivelor proiectului, resurselor necesare și termenelor limită
-Comunicarea eficientă cu membrii echipei,subantreprenorii și alte părți interesate
-Utilizarea practicilor de gestionare a proiectelor pentru a asigura planificarea, monitorizarea și controlul eficiente ale proiectului. Aceasta include stabilirea unor obiective clare, gestionarea resurselor, urmărirea bugetului și respectarea termenelor limită.
-Gestionarea bugetelor și asigurarea respectării acestora
-Identificarea și gestionarea riscurilor proiectului
-Asigurarea calității și livrarea la timp a proiectelor

Cerințe:
-Experiență în gestionarea proiectelor de constructii , ideal într-un mediu similar
-Abilități excelente de comunicare și lideriat
-Capacitatea de a lucra sub presiune și de a face față termenelor limită strânse
-Cunoștințe solide în utilizarea instrumentelor de gestionare a proiectelor
-Studii in domeniul constructiir sau arhitectura sau inginerie

Beneficii:
-Pachet salarial competitiv
-Oportunități de dezvoltare profesională
-Mediu de lucru dinamic și colaborativ
-Proiecte variate și provocatoare
Телефон:
069109875, 022-269425
Контактное лицо:
Scerbina Angela
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть