Manager-consultant vanzari

RELAXE
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Aveti o atitudine orientata spre rezultate, un caracter persuasiv, sunteti optimist si doriti sa va puneti in valoare calitatile de negociere si vanzare in cadrul unei companii in dezvoltare? In acest caz, va propunem pozitia de manager/consultant vanzari in cadrul companiei noastre.

Compania noastră este specializată pe vanzări de Mobilier,Saltele, Scaune, Fotolii, Mese,Dulapuri, Huse,Perne si decoratiuni interioare.
Compania este fondata in anul 2019 . Suntem o echipa tanara energica, avem un showroom spatios cu toate conditiile de munca.

Profilul candidatului:
- Abilitati foarte bune identificare a clientilor, comunicare si negociere.
- Abilitati bune de comunicare in limba rusa si romana.

- Capacitatea de analiza, organizare si initiativa.
- Experienta in vanzari directe si consultative de minim 1 an.
- Experienta in crearea si gestionarea unui portofoliu de clienti
- Cunostinte despre AMOCRM constituie un avantaj.
- Cunostinte foarte bune de operare PC,
- Capacitati bune de invatare
- Initiativa
- Optimist
- Abilitati de lucru sub stress
- Calm
- Abilitati de lucru in echipă.

Responsabilitati:
- Gestioneaza relatiile cu clientii din portofoliul companiei
- Gestionarea clientilor noi prin palnia de vanzari.
- Ofera consultanta de specialitate in alegerea produselor potrivite pentru clienti.
- Identifica oportunitatile de vanzare pentru produsele din portofoliu.
- Realizeaza oferte, negociaza si incheie contracte cu clientii si partenerii.
- Intocmeste rapoarte de vanzari.
- Monitorizeaza piata de profil in ceea ce priveste clientii dar si concurenta.

Oferim
- Un mediu de lucru creativ intr-o companie dinamica.
- Posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala – in zona B2C (vanzare produse catre clientul final).
- Salariu motivant, comision din vanzari si bonusuri de performanta.
- Pachet de servicii medicale
- Telefon de lucru.
- Posibilitatea de a castiga pe masura efortului depus.

Grafic de lucru: Luni-Vineri: 9:00-18:00
Sambata: 10:00-16:00 (Se lucrează peste o sambătă)

Ne aflăm pe Str.Uzinelor 1 (La cercul Tutun-CTC)

Vă rugăm să trimiteți CV în cazul în care doriți un post de muncă bine plătit,cu perspectiva de creștere și tinzi spre excelență profesională!
Телефон:
078993388
Контактное лицо:
Alexandru
Сайт:
www.relaxe.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть