Manager aprovizionare

Chateau Cojușna
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Căutăm îm echipa noastră oameni ambițioși și orientați către succes.
Dacă ești o persoană energică și ești în căutarea unui lucru interesant într-o echipă prietenoasă atunci vino la noi.
Responsabilităţile principale:

Participa activ la selectia furnizorilor si la negocierea contractelor de achizitii echipamente sau produs;
Procesează și negociază cererile de aprovizionare întocmite de departamentul de gestiune;
Emite comenzi furnizorilor în concordanță cu politicile de achizitie ale companiei;
Experienta in negocierea contractelor;
Capacitatea de a gestiona simultan mai multe proiecte de achizitie;
Înțelegerea fundamentelor economice si tranzactii internationale;
Înțelegerea principiilor logisticii, vamale, firme de transport
Acceptarea si procesarea de noi propuneri de aprovizionare: analiza conditiilor, aducerea la cunostinta managerului privind informatiile generale pe oferte;
Organizarea tenderelor de achiziții produse, servicii.

Studii, competenţe, abilităţi:

Studii superioare;
Experienţă de muncă în funcţii similare, mai mult de 2 ani;
Cunoaşterea limbilor: română, rusă şi engleză (cel puţin);
Abilităţi de lucru în programe Microsoft Office, Power Point;
Permis de conducere categoria B;
Abilităţi de prezentare a produselor, de comunicare, insistenţă, flexibilitatea gîndirii, deprinderi analitice, motivare către rezultate.

Calităţi personale:

creativitate;
comunicabil;
spirit de iniţiativă;
încredere în sine;
capacitate sporită de muncă;
orientare către rezultate.

Oferim:

angajare permanentă;
timp de muncă deplin;
pachet social atractiv;
salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
amplasarea geografică a locului de muncă: mun. Chișinău.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronica: info@migdal.md; hr@migdal.md.
E-mail: info@migdal.md / hr@migdal.md
Web: www.migdal.md
Telefon: 068026656
Телефон:
068026656
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть