Manager Achiziții

NANU MARKET SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Efectuarea comenzilor către furnizori în concordanță cu politicile de achiziție ale companiei;
Analiza vînzărilor categoriilor de produse;
Identificarea noilor categorii de produse;
Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu furnizorii existenți;
Verificarea și negocierea condițiilor contractuale, cum ar fi: prețul, termenul de livrare, condițiile de livrare, existența certificatelor de calitate etc.

Cerinte față de candidat:

Studii superioare în domeniul economie sau comerţ;
Experienţă de muncă minim 1 an;
Cunoașterea programului 1C și Microsoft Excel;
Experiența în domeniul achizițiilor sau vînzărilor materialelor de construcție - constituie un avantaj;
Comunicare fluentă în limba de stat şi rusă;
Abilitatea de a negocia.

Beneficii:

Posibilitatea de creștere profesională;
Un colectiv prietenos și susținere în procesul de muncă;
Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
Veți avea posibilitatea să activați în compania ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la numarul de telefon: +373 62193193.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate. E-mail: angajare@nanu.md
069193193
Телефон:
069193193
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть