Manager achiziții

Zazitex
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Experiență minim 2 ani în poziție similară;
Experiență în vânzări;
Experiență în apeluri reci;
Cunoștințe și abilitați tehnice;
Absolvent de studii superioare;
Bune abilități de comunicare, negociere și organizare;
Cunoștințe operare PC (pachetul OFFICE);
Cunoașterea fluentă a limbii română și rusă. Cunoașterea limbii engleză reprezintă un avantaj;
Responsabilitate și capacitate de lucru în echipă.

Responsabilități:

Achiziție produse din EU.
Selectarea noilor produse pentru piață.
Analiza și formarea prețurilor pentru clienți.
Întocmirea documentelor, rapoartelor intern și extern.
Recepționarea și expedierea comenzilor.
Comunicarea cu furnizorii și clienții.
Stabilirea contactului cu clienții potențiali prin telefon, construirea cooperării pe termen lung, efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor parteneri;
Organizarea transportului.
Negocierea și Pregătirea promoțiilor pentru clienți.
Implementarea și monitorizarea obiectivelor de vânzare și marketing.
Controlul îndeplinirii planului de vânzări.
Prezentarea rapoartelor de activitate după finalizarea vânzărilor.

Noi oferim:

Program de lucru: Luni-Vineri, grafic lucru 8.00 - 18.00;
Salariu fix + % din vânzări.
Dezvoltare profesională și consiliere;
Angajare oficială cu pachetul social inclus.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău la adresa: info@zazitex.com.
Vom fi bucuroși să vă vedem printre candidații noștri! E-mail:
info@zazitex.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть