Maistru la santier

ProFidel
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania “ProFidel” angajeaza maistru de santier.

Cerinte:
-studii superioare de specialitate
-varsta 25-35 ani
-experienta minim 1,5 ani in domeniul constructiilor
-abilitati de comunicare cu muncitorii la santier

Responsabilitati:
-urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii,calitatii si respectiv a termenilor de executie
-organizeaza lucrarile pe santier
-coordoneaza mentinerea relatiilor cu furnizorii de materiale

Compania ofera un pachet salarial motivant,pachet social,numar de telefon mobil corporativ

Candidatii vor depune CV-le la adresa electronica:director@profidel.mdsau nr. de fax 0 22 22-55-17 cu specificarea postului.Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Телефон:
022-245661
Контактное лицо:
director
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть