Maistru în construcție

A-CASA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Сompania oferă:

Post de muncă într-o companie performantă și dinamică;
Salariu motivant cu o perspectivă reală de creștere (se discută la interviu de angajare);
Pachet social integral;
Mediu plăcut de muncă.

Atribuțiile funcționale ale maistrului în construcții:

Organizarea şi conducerea proceselor de construcţie;
Monitorizarea muncitorilor;
Asigurarea disciplinei de muncă în echipă;
Ținerea evidenței lucrărilor executate; Întocmirea actelor de executie a lucrarilor;
Asigurarea executării calitative şi la timp a lucrărilor de construcţie.

Candidatul potrivit deține următoarele competențe:

Experiența în domeniul construcției minim 2 ani;
Cunoaşterea normelor şi procedurilor tehnologice de executare a lucrărilor de construcție;
Responsabilitate, punctualitate;
Abilităţi organizatorice și de comunicare.
Telefon: 078880208
E-mail: hr.acasa.md@gmail.com
Телефон:
078880208
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть