Lucrează la depozitul de cosmetice loreal din Israel, Tările de jos

STREFA EU
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 2800 До 3400 USD
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Lucrător la depozitul de cosmetice LOREAL Israel, Tel Aviv, Bat Yam, Netanya, Ashdod, Haifa Țările de Jos, Rotterdam, Niekerk

Cerințe pentru candidați Pașaport valabil

Nu este nevoie de experiență de lucru

Responsabilitati:

Controlul calității ambalajului și produselor
Sortarea si ambalarea produselor
Productie automatizata
lucrul cu un scanner
Conditii de lucru:

Program de lucru: 8-10-12 ore/zi, 5-6 zile pe săptămână
SALARIU:
de la 12 USD pe oră Israel
Zile libere - sâmbătă, duminică;
Haina de lucru este asigurata de catre angajator;
Masa pe cheltuiala angajatorului;
Cazarea pe cheltuiala angajatorului
Transportul la locul de munca pe cheltuiala angajatorului
Contract oficial de la 6 luni la 3 ani cu posibilitate de prelungire.
La sosire, reprezentanții noștri se întâlnesc la aeroport, eliberează permis de muncă.Se stabilesc într-un apartament. Suport juridic complet pe toata durata contractului.Pe teritoriul Ucrainei, asistenta in rezervarea biletelor de avion.Inainte de plecare, toti clientii nostri sunt instruiti in biroul nostru.

tel.096 508 91 80 viber/whatsApp/Telegram

095 315 61 30 viber/whatsApp/Telegram

093 815 82 82 viber/whatsApp/Telegram Licență AE 291647
Телефон:
+380965089180, +380938158282, +380953156130
Контактное лицо:
Elena
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть