Lucrători la uzina pieselor pentru tractoare

Birja.md
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Uzina de producere piese pentru tractoare angajează muncitori necalificați în cadrul uzinei.
Lucrul se desfășoară în uzina specializată în piese de schimb pentru tractoare și camioane.
Ai nevoie doar de pașaport român sau oricare pașaport EU.

Atribuții de serviciu:
- Suspendarea pieselor pe anumite dispozitive;
- Îndepărtarea pieselor după vopsire și ambalarea în recipiente speciale;
- Controlul calității pieselor de schimb;

Beneficii:
- Program de muncă stabil 8-10 ore/zi;
- Contract legal de muncă fără comision;
- Cazare și transport asigurate de angajator;
- Salariu atractiv plus bonusuri lunare;

Pentru a afla mai multe detalii și a rezerva un loc de muncă, sună la numărul 079-99-99-74.
Телефон:
067537777
Контактное лицо:
Consultant
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть