Lucrător la curățenie în apartamente

Flatkeepers
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 10000 До 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități:

Curățarea și igienizarea apartamentelor conform standardelor noastre.
Asigurarea că toate camerele sunt curate și bine întreținute.
Spălarea și călcatul lenjeriei de pat și a prosoapelor.
Gestionarea produselor de curățenie și a stocului de consumabile.
Raportarea oricăror probleme sau daune în apartamente către management.
Respectarea regulilor de confidențialitate și etică în timpul lucrului.

Cerințe:

Experiență anterioară în curățenie sau domenii similare este un avantaj.
Abilitatea de a lucra atent la detalii și de a menține standarde ridicate de igienă.
Fiabilitate și punctualitate în îndeplinirea sarcinilor.
Abilitatea de a lucra într-un mediu independent, dar și în echipă.
Respectarea regulilor de confidențialitate și integritate în acțiuni și decizii.
Abilități de comunicare de bază.

Beneficii:

Program de lucru flexibil: Oferim un program de lucru care poate fi adaptat nevoilor dvs. personale.
Plată competitivă: Recunoaștem efortul și profesionalismul dvs. cu o remunerare competitivă.
Mediu de lucru pozitiv: Veți face parte dintr-o echipă prietenoasă și colaborativă.
Posibilitatea de dezvoltare: Există oportunități pentru creștere și avansare în cadrul organizației.
Echipament și produse de curățenie furnizate: Oferim tot ce aveți nevoie pentru a vă desfășura sarcinile în mod eficient.
Alăturați-vă echipei noastre și ajutați-ne să menținem apartamentele noastre în stare perfectă! Aplicați acum și fiți parte din echipa noastră dedicată pentru curățenie și igienă.
Телефон:
079966644
Контактное лицо:
Daniel
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть