Lucrator în oficiu

SRLGRUP
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
CERINȚE:
Persoană creativă, disciplinată, responsabilă și ordonată cu înalt nivel de cultură generală;
Prietenoasă, pozitivă, amabilă și binevoitoare;
Abilități de comunicare și lucru în echipă;
Cunoașterea limbilor română.

RESPONSABILITATI:
Preluarea apelurilor telefonice, email, chat;
Lucrul cu corespondenta (email si posta);
Petrecerea interviurilor;
Lucru cu clienții;
Elaborarea publicități;
Pe viitor posibil și încheierea de contract;
Îndeplinirea careva documente,facturi simple;
Implicarea activă în viața companiei și dezvoltarea ei prin idei și propuneri;
Organizarea evenimentelor corporative.

OFERIM:
Contract individual de muncă;
Mediu de lucru modern, colectiv tînăr și prietenos;
Program de lucru: flexibil, posibil part-time pentru studenți.
Cei interesați pot trimite CV la adresa e-mail:bivol.marcel00@gmail.com
Confidențialitatea aplicărilor este garantată.
Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Dacă ești cointeresat și vrei să afli mai multe detalii... Sună! 060530215
Телефон:
060530215
Контактное лицо:
Marcel Bivol
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть