Angajat logistică - operator de preluare comenzi congelator

Charlie Works
Город: За границей
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Țară: Țările de Jos
Postul de muncă: Pregătitor de comenzi congelator
Salariu de bază: 13,62 euro/oră

Sunteți interesat să vă alăturați unei echipe ambițioase care să vă construiască o carieră în departamentul Warehouse al clientului nostru din industria angro? Citește propunerea noastră pentru postul de angajat Depozit și aplică acum!

Descrierea postului: „Locuri de muncă:

În calitate de Angajat Depozit - Pregătitor de comenzi pentru departamentul de congelare, joci un rol esențial în procesul nostru logistic. În fiecare zi te vei confrunta cu noi provocări, deoarece există întotdeauna comenzi noi gata de a fi colectate. Responsabilitatea ta este de a compila cu precizie și atenție comenzile clienților. Acest lucru înseamnă că nu numai că trebuie să colectezi produsele potrivite, ci și să verifici data de expirare și eventualele deteriorări. De asemenea, vei fi implicat în descărcarea și încărcarea camioanelor, așa că flexibilitatea în trecerea prin responsabilitate este foarte necesară!

Activitățile tale vor fi:

- Colectarea comenzilor clienților folosind sisteme avansate de picking.
- Verificarea produselor pentru data de expirare și eventuale daune.
- Identificarea și raportarea abaterilor către șeful de echipă.
- Încărcarea și descărcarea camioanelor.
- Asigurarea unui mediu de lucru îngrijit și organizat.

Cerințe principale:

- Sunteți apt din punct de vedere fizic
- Sunteți pregătit să lucrați la temperaturi scăzute
- Sunteți entuziast și motivat
- Sunteți capabil să comunicați în limba engleză (nivel A2/B1)
- Aveți spirit de echipă, dar sunteți capabil să lucrați și independent

Condiții de angajare:

- Mese gratuite
- Alocație de călătorie
- Suprataxa de noapte de la 2 la 6 dimineața
- Indemnizație de noapte 20% între orele 02:00-06:00

Despre clienții noștri

Clientul nostru este un angrosist internațional pentru catering și consum mare. Aceștia dezvoltă concepte de catering care oferă clientului oportunități comerciale suplimentare. În fiecare zi, aproximativ o sută de camioane și camionete de livrare sunt în drum spre clienți pentru a le livra produsele.

Join the team!
Телефон:
+31715280859
Контактное лицо:
Marta
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть