Lăcătuș (produse din oțel inoxidabil)

Unitech Engineering Solution SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Lăcătuș (produse din oțel inoxidabil) cu salariu de la 12000 lei/Слесарь (изделия из нержавеющей стали) с зп от 12000 лей

Cerințe față de candidați:

Experienta in munca de la 1 an (de preferinta);
Capacitate de a lucra cu instrumente electrice.
Atribuții:

Coleg în sectorul de producer a produselor din oțel inoxidabil: butoaie și alte articole;
Curățarea și prelucrarea cusăturilor;
Lucru de lăcătuș: confecţionează unelte la comandă, repară uneltele făcute la comandă şi pe cele specializate, încuietori, matriţe, şabloane pentru componente de maşini şi alte articole din metal, folosind unelte de mână şi maşini-unelte pentru prelucrarea metalului la toleranţe precise.
Avantaje:

Prînz asigurat;
Angajare oficială, pachet social complet, din prima zi de muncă;
Concediu anual plătit (28 zile);
Salariu de la 12000 lei;
Lucru într-o secție nouă și modernă, cu o echipă tînără și activă;
Asigurarea cu uniformă de lucru si toate uneltele necesare;
Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră.
Locul de muncă: str. Meșterul Manole, 5A, sec. Ciocana, mun. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: hr@unitech.md sau contacteaza-ne: 068431111
web: www.unitech.md

Обязанности:

Помощь сотрудникам цеха в производстве изделий из нержавеющей стали: бочки, столы, перила, навесы и другие нестандартные конструкции;
Зачистка и обработка швов;
Слесарные работы.
Требования:

Опыт работы от 1 года (желательно);
Умение работать с эл.-инструментом.
Мы предлагаем:

Официальное трудоустройство, полный соц.пакет;
Оплачиваемый отпуск (28 дней);
Заработную плату - от 12000 лей;
Работу в новом современном цехе;
Работу в молодом активном коллективе;
Рабочую форму и все необходимые инструменты;
Перспективу профессионального и карьерного роста.
Наш адрес: ул. Мештерул Маноле 5А, с. Чокана, мун. Кишинэу.
ОТПРАВЬТЕ СВОЁ РЕЗЮМЕ (CV) на e-mail: hr@unitech.md или ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС 068431111.
Контактное лицо:
Lilia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть