Lăcătuș mecanic

Italprod
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

Experiență în domeniul mecanicii și al construcțiilor de mașini.
Cunoștințe bune despre utilaje și echipamente.
Capacitatea de a citi desene tehnice și scheme.
Abilitatea de a identifica și de a rezolva problemele tehnice.
Cunoștințe solide despre securitatea în muncă și despre normele de siguranță.

Responsabilități:

Asigurarea funcționării corecte a utilajelor și mașinilor.
Efectuarea de mentenanță preventivă și corectivă a echipamentelor și mașinilor.
Diagnozarea și remedierea problemelor tehnice.
Întreținerea și repararea structurilor și a echipamentelor.
Îndeplinirea regulilor de securitate și a procedurilor de lucru.

De asemenea, postul de lăcătuș poate implica și alte cerințe și responsabilități specifice. Este important ca un lăcătuș să aibă cunoștințe solide în domeniul său de activitate și să fie capabil să lucreze într-un mediu sigur și eficient.
Телефон:
+37322291599, 068501170
Контактное лицо:
Gheorghe
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть