Laborant-chimist la fabrica din or. Caușeni

Orhei-Vit
Город: Каушаны
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţile principale:

Efectuarea controlului fizico-chimic (pentru ambalaje verificare dimensiuni, mărimi, cedarea compuşilor în medii agresive, conformitatea actului normativ; pentru materii prime; duritate, SU, aciditatea titrabilă, dimensiuni, organoleptica, pentru produsul finit – conform planului de control al produselor finite, SU, AT, Ph si etc).

Studii, competenţe, abilităţi:

studii superioare sau medii de specialitate constituie avantaj;
experiență de muncă constitui avantaj;
efectueaza şi poartă răspundere pentru analizele de laborator şi inspecţiile specifice recepţiei materiei prime, materialelor auxiliare, ambalajelor;
efectuează analiza neconformităţilor referitor la procesele tehnologice şi a produselor finite/semifabricate;
pregăteşte şi diluează soluţii;
asigură controlul păstrării cerinţelor sanitaro-igienice în producere;
duce evidenţa mostrelor de control;
prepară reactivele şi ţine evidenţa lor, etc.

Calităţi personale:

planificare;
analiză;
coordonare;
raportare;
deprinderi de perfectare şi întocmire a documentaţiei;
creativitate;
comunicabilitate;
spirit de iniţiativă și echipă;
încredere în sine;
capacitate sporită de muncă;
orientare către rezultate.

Oferim:

Instruirea din partea companiei;
Salariu competitiv şi motivant;
Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
Stil de conducere democratic;
Amplasarea locului de muncă în or. Caușeni.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com.

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi. E-mail: hr@orhei-vit.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть