Jurist

TMG CONSULTANCY
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
- Studii superioare de licenţă în drept sau student la drept;
- Experienţă relevantă pe un post similar 3 ani;
- Cunoştinţe temeinice de legislaţie;
- Excelente abilităţi de comunicare şi capacitate de a lucra în echipă;
- Cunoaşterea limbii de stat şi limbii ruse; limba engleză va constitui un avantaj, limba turcă obligatoriu;
- Cunoştinţe temeinice de operare la PC;
- Atenţie sporită la detalii.
Sarcini şi responsabilităţi principale:
1. Analiza, revizuirea, redactarea contractelor comerciale;
2. Evaluarea riscurilor ce derivă din relaţii contractuale şi tranzacţionale;
3. Interacţiunea cu instituţiile şi organele Stat: Ministere, Camera Înregistrării de Stat, Camera de licenţiere, Serviciul Vamal, Birou de Migraţie şi Azil, Inspectoratul Ecologic, ANRAR, ANOFM, notari, avocaţi, etc.
4. Înregistrarea întreprinderilor, efectuarea modificărilor în actele de constituire;
5. Obţinerea autorizaţiilor, licenţelor, avizelor, etc. pentru activitatea de întreprinzător în diverse domenii;
6. Documentarea cetăţenilor străini, etc.
Телефон:
069911997
Контактное лицо:
Maria
Сайт:
mold-turk.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть