Jurist

„Vestmoldtransgaz” S.R.L.
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
• Elaborarea contractelor și anexelor aferente acestora, acorduri suplimentare, examinarea legală a contractelor
• Întocmirea actelor procedurale și normative
• Interacţiunea cu instituţiile şi organele Stat: Ministere, Agenția pentru Supraveghere Tehnică, Agenția Națională de Reglementare în Energetică, Inspectoratul Ecologic, etc.
• Consultarea în probleme ce ţin de aplicarea legislaţiei în vigoare în domeniul gazelor naturale
• Reprezentarea intereselor companiei în diverse cazuri
• Acordarea sprijinului şi consultanţă în domeniul juridic
• Evaluarea riscurilor ce derivă din relaţii contractuale şi tranzacţionale;
Cerinţe față de candidat:
• Studii superioare în drept
• Experienta in acest domeniu minim 2 ani
• Cunoasterea PC: Microsoft Office
• Cunoasterea limbilor: de stat, engleza – constituie un avantaj!
• Abilităţi excelente de comunicare
• Capacitatea de a lucra in echipa
• Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor
• Abilităţi de organizare şi planificare
• Capacitate de analiză şi gândire strategică

Condiții:
• Întreg pachetul social
• Creștere pe plan profesional
• Colectiv tînăr, dinamic

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: office@vmtg.md

Candidaţi selectaţi vor fi contactaţi!
Сайт:
www.vmtg.md
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть