Jurist

Onoris Legis
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități principale:
- oferă consultanță în redactarea, avizarea și revizuirea diverselor contracte încheiate de către Companie;
- analizează contractele existente între Companie și furnizori/clienți și le adaptează conform legislației și intereselor Companiei;
- redactarea și avizarea oricăror alte acte cu caracter juridic;
- acordarea de consultanță juridică tuturor clienților Companiei;
- monitorizarea și analizarea permanentă a legislației relevante pentru activitatea Companiei și informarea corespunzătoare atât a managementului, cât și a personalului Companiei cu privire la noile modificări în legislație, în funcție de implicațiile pentru activitatea desfășurată.
- cunoaşterea limbii engleze va prezenta un avantaj.

Cerințe:

- studii superioare finisate;

- cunoașterea limbii române, rusă;

- cunoștințe bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL;

- promptitudine în îndeplinirea sarcinilor;

- seriozitate, responsabilitate, implicare, corectitudine, spirit de observație, tact, lucru în echipă și cooperare;

- capacitate de analiză, sinteză și identificare de soluții;

- abilităţi de comunicare;

- program de lucru: full time.
Oferim:

- salariu motivant;

- angajare oficială;

- posibilităţi reale de avansare.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul cu indicarea funcției, la adresa de

e-mail: office.onorislegis@gmail.com
Контактное лицо:
Andrei
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть