Jurist

ÎM CIA TRANSELIT SA
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
Studii superioare în domeniu juridic;
Experiență de muncă în funcția de jurist minim 1 an;
Experiență în domeniul asigurărilor constituie un avantaj;
Perseverență, seriozitate și disciplină;
Cunoașterea limbilor română și rusă, engleza – constituie un avantaj;
Îndeplinirea responsabilă și la timp a sarcinilor;
Cunoștințe bune de operare PC MS Office.

Condiții de muncă:
Salariu motivațional;
Pachet social integral;
Oportunități de dezvoltare într-un mediu profesionist.

Responsabilități:
Primirea și înregistrarea cererilor privind constatarea pagubei, stabilirea și achitarea despăgubirii de asigurare și deschiderea dosarelor de daună;
Redactarea demersurilor, interpelărilor către organele competente în scopul obținerii documentelor și informațiilor necesare în vederea regularizării dosarelor de daună;
Expunerea concluziilor și înaintarea propunerilor pe marginea dosarelor de daună;
Soluționarea cererilor adresate pe marginea dosarelor de daună (petiții);
Întreprinderea altor atribuții de serviciu delegate în mod expres de către angajator.
Program de lucru: de luni până vineri, între orele 09:00 - 18:00, pauză de masă între orele 13:00 - 14:00. Acest job presupune prezența fizică în oficiu.

Dacă doriți să faceți parte din echipă, vă invităm să aplicați CV-ul Dvs. la adresa de email: office@transelit.md
Телефон:
022-549954
Контактное лицо:
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть