Jurist

CA Macari Oleg
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Experiență de activitate în cadru întreprinderilor comerciale
Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat (atât verbal cât și scris).
Utilizator avansat PC, cunoașterea MS Word, Excel.
Responsabilități:
1. Întocmirea unui spectru larg de acte juridice din toate ramurile de drept, cu accent pe dreptul civil.
2. Colectarea și sistematizarea informațiilor parvenite.
3. Expedierea și recepționarea corespondenței.
4. Înregistrarea cererilor, interpelărilor, pretențiilor la instituțiile relevante.
5. Asistarea avocatului în cadrul ședințelor de judecată.
Factori care vor oferi un avantaj candidaților în procesul de selectare:
1. Dorința de a exercita stagiul profesional în avocatură.
2. Experiență anterioară de muncă în domeniul dreptului.
3. Cunoașterea limbii engleze.
4. Permis de conducere categoria B.
Контактное лицо:
Macari Oleg
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть