Jurist - analist

«CENTER for ANALYSIS and CONSULTING»
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Asociația "Centrul de Analiză și Consultanță" anunță recrutarea de specialiști în domeniu socio-uman cu potenţial analitic al proceselor sociale, politice, juridice.

Cerințe: studii superioare, deprinderi analitice, responsabilitate, dorință de a lucra într-o echipă.

Profilul candidatului:
- Abilităţi excelente de comunicare și de rezolvare eficientă a problemelor;
- Abilităţi de planificare strategică a activității și de prioritizare a sarcinilor;
- Capacităţi de analiză.

Condiții de eligibilitate:
- Licențiat, master +;
- Fără experiență în post similar ;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Abilități de lucru cu tehnica de birou (computer, mijloace info-comunicaționale);
- Nivel sporit de organizare, profesionalism, rezistent la stress, capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenelor stabilite.

Responsabilităţi de bază:
- Întocmirea rapoartelor de analiză, evaluarea proceselor monitorizate etc.

Condiții:
- Orar de muncă: Luni-Vineri (08.00 – 17.00)
- Condiții confortabile de muncă;
- Nivel competitiv de plată;
- Ofertă de lucru pe termen lung (minim 5 ani);
- Pachet social complet.
Candidații interesați sunt rugaţi să trimită un CV detaliat cu foto la e-mail: hr.cac.cv@gmail.com
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть