Jurisconsult

Anturaj Nou SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania SRL Anturaj-Nou anunţă concurs pentru selectarea şi angajarea în funcția de JURISCONSULT!

Cerințe fata de candidat:
- Studii superioare în domeniul juridic;
- Capacitate de analiză şi gândire strategică;
- Nivel sporit de atentie si acuratete;
- Abilităţi excelente de comunicare si de rezolvare eficientă a problemelor;
- Abilităţi de organizare şi planificare;
- Experiența relevanta pe un post similar intr-o companie comerciala – cel putin 1 an; /recomandabil/
- Profesionalism, spirit analitic şi de echipă, abilități de formulare a ideilor, inițiativă;
- Vorbitor al limbilor româna şi rusa – fluent, atât la nivel de comunicare, cît şi scriere; engleza – avantaj;
- Punctualitate şi corectitudine în vederea respectării exigențelor stabilite, inițiativă şi viziune strategică, capacități avansate de prezentare şi abilitați de comunicare a informației, atît verbal cît şi scris;
- dorinta de a studia.

Responsabilitatile postului:
- Actualizarea permanenta a informațiilor referitoare la noile modificări de legislație si punerea la dispoziție către persoanele interesate noile informații si implicații pentru activitatea acestora;
- Soluționează problemele apărute in activitatea companiei din punct de vedere legal;
- Colaborează, din numele Companiei, cu autoritățile de rigoare etc.
- Întocmirea, analiza şi revizuirea tuturor tipurile de contracte, actelor interne, scrisorilor
de afaceri, pretenţii, etc.
- Nivel competitiv de plată (mărimea salariului este determinata de rezultatele interviului).

Pentru aplicare, urmează să se prezinte:
- Curriculum Vitae + poza;
- Scrisoare de motivare;
- Copiile diplomelor de studii;
- Scrisoare de recomandare – preferential;

…la adresa de e-mail: mikke.office@gmail.com

termen de punere – 15 noiembrie 2020.

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu!
Контактное лицо:
Mihai
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть