Jurisconsult (Mărculești, r-n Florești)

SA”Mărculești-Combi”
Город: Флорешты
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Responsabilităţi:
• Elaborare, redactarea si avizarea contractelor comerciale sau altor acte juridice încheiate de organizație cu alte persoane, fizice sau juridice;
• Elaborarea proiectelor de scrisori, notificări, reclamaţii, răspunsuri la reclamaţii, acţiuni în justiţie, referinţe la acţiuni, reprezentare în instanţa de judecată;
• Acordarea de consultanță și consiliere în orice altă problema de natură juridică;
• Informarea permanentă a conducerii Companiei referitoare la modificările cadrului legal – normativ național, care vizează activitatea Companiei.
• Alte sarcini transmise de Conducere direct.
Cerinţe:
• studii superioare de specialitate
• experiența profesională constituie un avantaj
• cunoașterea legislatiei RM
• gîndire analitică, capacitate de concentrare
• spirit de echipă
• inteligență, punctualitate, onestitate, responsabilitate, capacitate rapidă de învatare.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть