Instructor manichiură și pedichiură

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui instructor talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice și pentru a preda cursuri de manichiură și pedichiură. Oferta noastră include un program flexibil și o experiență de lucru plăcută și eficientă.

Dacă ești pasionat de domeniul manichiurii și pedichiurii și dorești să împărtășești cunoștințele tale cu alții, te încurajăm să aplici pentru această poziție entuziasmantă!

Cerințe:
- Experiență practică solidă în domeniul manichiurii și pedichiurii,
- Abilități excelente de comunicare și prezentare,
- Capacitatea de a lucra cu o varietate de clienți și de a le oferi instruire personalizată,
- Certificare sau calificare în domeniu (constituie un avantaj)

Responsabilități:
- Planificarea și conducerea sesiunilor practice de manichiură și pedichiură
- Instruireacursantilor în tehnicile corecte și în tendințele actuale din domeniu
- Evaluarea progresului studenților și oferirea de feedback constructiv
- Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura un mediu de învățare eficient și plăcut

Beneficii:
- Program flexibil adaptat nevoilor tale
- Remunerație competitivă (salariul este % din veniturile generate din predarea cursului)
- Dezvoltarea abilităților de predare și de comunicare
- Posibilități de avansare în carieră

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău împreună cu o poză recentă, salariul dorit și funcția solicitată la adresa de email: hr.angajare.md@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть