Instalator

VIP Security
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
VIP Security -realizarea la cheie a sistemelor de securitate.

Dorim sa ne marim echipa!

Daca ai cunostinte tehnice de baza in electrica sau electronica, pasiune pentru ceea ce faci si dorinta de a invata, asteptam un CV de la tine!

Responsabilităţi:
Realizarea cablarii necesare sistemelor de securitate pentru: supraveghere video, alarmare efractie, control acces, pontaj, detectie incendiu, videointerfonie, stingere incendiu, sonorizare, automatizari, conform proiectului tehnic;

Instalarea echipamentelor de securitate in conformitate cu specificatiile  si cu proiectul tehnic;

Punerea in functiune si efectuarea programarii sistemelor de securitate instalate;

CERINȚELE PENTRU OCUPAREA POSTULUI:

Educatie, Studii:
- Studii în domeniul tehnic, electronic, telecomunicații - constituie un avantaj;
Aptitudini, capacități:
- Experiența într-o poziție similară - constituie un avantaj;
-Permis de conducere categoria B- constituie un avantaj
- Seriozitate, punctualitate, loialitate, spirit de echipa;

Oferim:
- Instruire gratuita
- Echipa dinamică
- Salariul motivant

Asteptam CV- ul tău la adresa :

Ivmdevolution@gmail.com
060841515 Ion
Телефон:
060841515
Контактное лицо:
Domnul Ion
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть