Instalator/montator sisteme de ventilare

AviClima SRL
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE

Efectuează operațiuni de montare al echipamentelor de ventilare
Urmărește permanent respectarea parametrilor de calitate impuși prin procedurile specifice de lucru;
Verifică buna execuție a lucrărilor;
Realizează raportări cu referire la instalările realizate.

PROFILUL CANDIDATULUI:

studii medii tehnice/ școală profesională în domeniul electric/ instalații / mecanică;
posedă informații tehnice de bază despre produsele de ventilație;
Grad înalt de responsabilitate și atenție;

CONDIȚII:

Preferabil posesor permis de conducere categ. B
Perspective de realizare profesională și personală;
Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
Munca într-un colectiv binevoitor și în cadrul unei companii de încredere;
Pachet salarial atractiv.
Телефон:
069352000
Контактное лицо:
Alexandru
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть