Insotitor bord

SRL Flyone
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Vârsta minimă 18 ani.
Studii minime- diplomă de Bacalaureat.
Cunoașterea limbilor română, engleză și rusă.
Disponibilitate pentru un program de lucru neregulat, rezistent(ă) la stres, punctual(ă).
Înălțime între 160 și 180 cm.
Deținerea atestatului de membru al echipajului de cabină și experiență în domeniul aviației se consideră un avantaj.
Responsabilități:
Întâmpină pasagerii cu zâmbet și îi ajută în timpul zborului, oferindu-le servicii excelente și atmosferă prietenoasă la bord.
Îndeplinește sarcinile legate de siguranța aeronavei și a pasagerilor, păstrând cele mai înalte standarde.
Gestionează vânzările în timpul zborului.
Asigură evidența și completând documentele necesare.
Oferim:
Angajare oficială.
Salariu competitiv.
Pachet social.
Așteptăm CV-ul în limba engleză, la adresa: a.rusu@flyone.eu si hr@flyone.eu (însoțit de 2 fotografii recente: tip pașaport și plan amplu), cu titlul CABIN CREW POSITION.
Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor
Сайт:
hr@flyone.eu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть