Însoțitoare de bord (f/m)

Miloș Tur
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Compania de transport internațional de pasageri Milos Tur angajează însoțitoare de bord pentru cursa cu autocarul.

Cerințe pentru însoțitoare de bord:
- Abilități de comunicare excelente și orientare către serviciul clienți.
- Capacitatea de a gestiona situații diverse în timpul călătoriilor.
- Pregătire medicală și cunoștințe de prim-ajutor constituie un avantaj.
- Capacitatea de a recepționa apeluri telefonice.
- Disponibilitatea de a lucra într-un program flexibil și de a călători pe distanțe lungi.

Responsabilități:
- Asigurarea confortului și siguranței pasagerilor în timpul călătoriei.
- Oferirea de asistență și informații pasagerilor pe parcursul călătoriei.
- Menținerea curățeniei și a ordinei în interiorul autocarului.
- Primirea apelurilor telefonice.
-Deservirea pasagerilor.

Oferim un pachet social atractiv, care include:
-Salariu competitiv și motivant, plătit la timp.
-Uniformă de lucru profesională .
-Cazare și masă asigurate pe durata deplasărilor, pentru a vă asigura confortul pe tot parcursul călătoriilor.
-Oportunitatea de a dobândi experiență valoroasă în industria transportului internațional de pasageri.

În ceea ce privește angajarea oficială, Milos Tur oferă:
-Un contract de muncă înregistrat legal, asigurându-vă stabilitate și siguranță.
-Contribuții la sistemul de asigurări sociale și de sănătate, pentru protecție pe termen lung.
-Drepturi și beneficii conform legislației în vigoare, inclusiv plata corectă a taxelor și impozitelor.
-Oportunități clare de avansare în cadrul companiei, bazate pe performanțe și dezvoltare personală.

Vă încurajăm să aplicați la adresa de email: milos-m@mail.ru și să vă alăturați echipei noastre pentru o experiență profesională de succes și satisfacții în domeniul transportului de pasageri.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să vă oferim oportunități de carieră excepționale în industria transportului internațional de pasageri.
Телефон:
068899887
Контактное лицо:
Elena
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть