Îngrijitor/Îngrijitoare încăperi

La Mămuca
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Obiectivul funcției – Menținerea curățeniei în covrigărie.
Responsabilități:

Menținerea curățeniei în fiecare zi și curățenia generală o dată în săptămână;
Menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe:

Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
Energică, harnică și pozitivă.
Cunoașterea limbilor: română și rusă.

Oferim:

Posibilitatea de part-time într-o echipă dinamică;
Pachet social,
Salariu atractiv și motivat;
Posibilitatea de avansare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa:
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL, de luni pînă vineri, în intervalul de timp 08:00-12:00 și 13:00-17:00
telefon de contact: 060243199; 068605602 Telefon: 060243199, 068605602
Телефон:
060243199, 068605602
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть