Inginer tehnolog (mobilă tapițată)

MILLE Mobila Capitonata
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem o întreprindere de producție de succes din domeniul industriei ușoare, specializată în producția de mobilă tapițată. Compania noastră deține poziții de lider pe piață datorită calității ridicate a produselor, abordărilor inovatoare și controlului atent al producției. Invităm un inginer tehnolog experimentat să se alăture echipei noastre, gata să contribuie la dezvoltarea afacerii noastre.
Responsabilități:

Dezvoltarea și optimizarea proceselor tehnologice pentru producția de mobilă tapițată.
Planificarea și coordonarea sarcinilor de producție.
Dezvoltarea documentației tehnice și a specificațiilor.
Controlul calității produselor fabricate.
Implementarea tehnologiilor și a metodelor de producție noi pentru a crește eficiența și competitivitatea companiei.
Formarea personalului de producție în ceea ce privește noile tehnologii și metode de lucru.

Cerințe:

Experiență de lucru în industria ușoară și în mobila tapițată.
Cunoștințe despre procesele tehnologice de producție a mobilei tapițate.
Abilități în dezvoltarea documentației tehnice.
Experiență în implementarea soluțiilor inovatoare și îmbunătățirea proceselor de producție.
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
Responsabilitate și orientare către rezultate.

Oferim:

Un salariu competitiv.
Dezvoltarea abilităților profesionale și oportunități de avansare în carieră.
O atmosferă de lucru prietenoasă.
Echipamente și infrastructură tehnologică modernă.
Beneficii sociale.

Dacă sunteți gata să acceptați provocarea și să aduceți o contribuție la dezvoltarea companiei noastre, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.Trimite CV-ul la adresa mobstudiosv.cadre@gmail.com, sau sună ACUM la +(373) 68 693 933. E-mail: mobstudiosv.cadre@gmail.com
Telefon: 068693933
Телефон:
068693933
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть