Inginer proiectant parcuri fotovoltaice

Teslacom Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Se caută un inginer proiectant cu experiență în domeniul proiectării electrice, specializat în proiectarea de parcuri fotovoltaice și stații de transformare (Reprezintă un avantaj).

Responsabilități:
- Realizarea designurilor tehnice pentru sisteme fotovoltaice, stații de transformare și infrastructuri energetice regenerabile.
- Colaborare cu echipele multidisciplinare pentru a asigura îndeplinirea cerințelor proiectului.
- Monitorizarea conformității proiectelor cu standardele de siguranță și legislația industriei.
- Crearea documentației tehnice necesare pentru implementarea proiectelor.

Cerințe:
- Proficiență în AutoCAD.
- Capacitatea de a lucra eficient în cadrul termenelor și de a gestiona multiple sarcini de lucru.
- Atenție la detalii și precizie în activități.

Calificări adiționale apreciate:
- Diplomă de studii superioare în Inginerie Electrică sau Energetică.
- Abilități de comunicare și lucru în echipă.
- Abordare proactivă în rezolvarea provocărilor.
- Cunoașterea Revit

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu inovator și de vârf în domeniul energiei regenerabile.
- Salariu competitiv, reflectând experiența și competențele aduse.
- Programe de dezvoltare profesională și posibilități de avansare.

Candidații interesați sunt rugați să trimită un CV actualizat și o scrisoare de intenție la teslacomgroup@gmail.com
Телефон:
078227994
Контактное лицо:
Florin
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть