Asistent de inginer proiectant (retele electrice)

Di and Trade Energy SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Invităm tineri specialiști absolvenți UTM, colegiul sau studenti!

Compania DI&TRADE Energy realizează proiectarea și instalarea sistemelor de alimentare cu energie electrică, lucrări de automatizare și dispecerizare.

Cele mai remarcate proiecte de inginerie implementate către compania noastră sunt : Rogob, McDonald's, Axedum, Bucuria, centrul comercial PRT MALL, UNIC, etc.

Compania noastră caută un inginer proiectant talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:
- Realizarea: memorii tehnice, breviare de calcul, scheme de distribuție, scheme monofolare etc.;
- Proiectarea și dezvoltarea sistemelor electrice pentru diferite proiecte;

Cerințe:
- Absolvent studii medii/superioare (sau studenti) de specialitate: Energetica, Electrotehnica, Instalații electrice in construcții;
- Cunoștințe de baza in utilizarea programelor de proiectare (AutoCAD) si Microsoft Office (Excel, Word);
- Capacitate de organizare si planificare, atenția pentru detalii;
- Abilitați de comunicare si lucru in echipa;

Condiții de muncă:
- Salariul - 14.000 lei,
- + Bonus de performanță în implementarea proiectelor;
Телефон:
069348434
Контактное лицо:
Евгения
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть