Inginer proiectant căi ferate și drumuri

Axis.1.Concept
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 18000 До 22000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
CANDIDATUL PERFECT:

- studii superioare, absolvent al facultății de construcții urbanism și arhitectură atît a Universității Tehnice din Republica Moldova, cît și peste hotare
- cel puțin 2 ani de experiență în domeniu;
cunoașterea la nivel mediu (preferabil avansat) al programului (!) AutoCAD AutoDesk, Revit dar și a altor programe de proictare a lucrărilor de artă;
- cunoașterea legislației în vigoare din domeniul construcțiilor civile;
- capabil să gestioneze problemele specifice unui șantier complex;
- abilități de cooperare și conlucrare, responsabil, ambițios, organizat și cu inițiativă;
- bune abilităţi de comunicare şi relaţionare cu beneficiarii, autorităţile statului și furnizorii;
- cunoașterea limbii române, opțional engleza și limba rusă;

RESPONSABILITĂȚILE CANDIDATULUI:

- studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
întocmește proiecte de construcție și reconstrucție a clădirilor;
- verifică planurile de execuție și propune soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate;
- întocmește situațiile de lucrări, rapoarte de lucru, procese verbale și alte documentații cu caracter tehnic;
- verifică împreună cu echipa de proiectare integrabilitatea în practică a proiectelor;
- coordonează zilnic aspectele operaționale ale scopului proiectului;
- elaborarea desenelor de execuție.

CE OFERIM:

- Colectiv prietenos;
- Spațiu de muncă dotat cu tehnica modernă necesară;
- Instruire continuă acordată de top managerii companiei;
- Participarea la expoziții tematice de prezentare a noilor tehnologii/materiale apărute pe piață, etc);
- Evenimente/Întâlniri corporative;
- Buget alocat pentru dezvoltare personală;
- Asigurare medicală privată;
- Program flexibil;
- Deplasări de serviciu;
- Concediu achitat (28 zile calendaristice);
- Cursuri de limbi străine.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть