Inginer operare mașina debitare plasma (cunoștințe autocad)

Eurocryo
Город: Яловены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Companie cu capital strain Eurocryo S.R.L. specializata în oferirea serviciilor de prelucrare a metalului anunta post vacant de Inginer operare mașina debitare plasma

Beneficii:
- Salariu decent (10000 net) achitat la timp oficial
- Regim de lucru: luni- vineri, de la 08:00- 17:00
- Colectiv tînăr si conducator obiectiv;
- Pachetul social complet, etc.

Responsabilități:
- Operarea procesului de debitare cu plasma a metalului (fier, inox) conform desenelor tehnice

Cerinte:
- Studii medii sau superioare cu profil tehnic;
- Capabil să inteleaga desenele tehnice
- Cunoașterea soft AutoCad,
- Capacitatea de a invata lucruri noi;

CV –urile pot fi trimise la adresa de mail: irotary06@gmail.com

Doar persoanele ce vor corespunde cerintelor vor fi selectate si contactate.
Телефон:
078351799
Контактное лицо:
Ion
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть