Inginer mecanic / сервисный инженер

AgrotracPrim SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Inginer mecanic (Tehnica agricola)
Responsabilități:

Diagnoza electrica și electronica.
Mentenanța și service pentru tehnica agricola și utilaje agricole in baza tehnica și pe teren sau la sediul clientului.
Recepția utilajelor, punerea lor în functiune și instruirea operatorilor clientului.
Asamblarea și dezasamblarea componentelor.
Alcatuirea documentației si a raportarilor necesare.
Cerinţe:

Exprimarea fluentă în limbile română și rusă.
Studii în domeniul ingineriei (mecanica).
Experienţa de muncă va constitui un avantaj.
Cunoştinţe de operare PC.
Permis de conducere.
Energic, comunicabil cu utilizarea maxima a calităților personale.
Gândire flexibilă şi orientare spre rezultat.
Oferim:

Salariu atractiv.
Pachet social .
Lucru intr-o echipa tânără si prietenoasa.
Aplică pentru această funcție cu un CV la e-mailul: achizitii.armatrac@gmail.com cu titlul scrisorii ”Inginer mecanic”.
Телефон:
076791101
Контактное лицо:
Mihai Chetraru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть