Inginer frigotehnist

Vitra SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Întreținerea și repararea utilajului frigorific comercial, inclusiv vitrine frigorifice, camere frigorifice și sisteme de climatizare.
Diagnosticarea și rezolvarea eficientă a defecțiunilor tehnice în echipamentele frigorifice.
Efectuarea verificărilor periodice și a inspecțiilor preventive pentru a asigura funcționarea optimă a sistemelor.
Răspunderea la solicitările de service și intervenții la clienți pentru remedierea problemelor tehnice.
Întreținerea documentației relevante privind activitatea de service.

Cerințe:

Experiență anterioară în întreținerea și repararea sistemelor frigorifice comerciale.
Cunoștințe solide în operarea și depanarea echipamentelor frigorifice.
Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra eficient și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională și training continuu.
Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă.
Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.

Rugăm să transmite-ţi CV cu poza la adresa electronică: hr@vitra.md. E-mail: hr@vitra.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть