Inginer Energetician | BĂLȚI, MD

GG Cables & Wires EE
Город: Бельцы
Образование: Колледж
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
PROFILUL CANDIDATULUI

Studii superioare / tehnice în energetică
Experiență în domeniu constituie un avantaj
Cunoștințe avansate de limba română; limba engleză constituie un avantaj
Bune cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office
Abilități de comunicare și relaționare
Responsabilitate, spirit practic, atitudine pozitivă

RESPONSABILITĂȚI

Coordonarea și evidența efectuării lucrărilor de mentenanță
Deservirea și reparația utilajelor tehnice
Planificarea și organizarea lucrărilor de întreținere a utilajelor de producție, a încăperilor și întregului teritoriu al companiei
Controlul calității lucrărilor de mentenanță

COMPANIA OFERĂ

Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
Condiții de lucru la standarde europene
Tichete de masă

CUM APLICAȚI
Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com, sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str. Aerodromului nr. 1 / str. Industrială 4, mun. Bălți.
Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: 0601 00 928; 0790 00 969; 0231 89 300.
Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.
Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legislația națională aplicabilă, mai multe detalii găsiți accesând link-ul: https://www.gg-group.com/de/service/date-caracter-personal-candidati/
E-mail: Moldova.HR@gg-group.com
Telefon: 0601 00 928; 0790 00 969; 0231 89 300
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть