Inginer electrician coordonator

SC Electro Service Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cine suntem noi?
SC “Electro Service Grup” SRL este o companie care a fost înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii.

Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care abordăm fiecare proiect sunt atuurile noastre prin care oferim soluții tehnice  potrivite în termenii  prestabiliți.

Noi suntem într-o continua creștere.  Te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități de bază:
- Organizează și gestionează întreg ciclu de execuție a proiectelor de instalații electrice;
- Supraveghează desfăşurarea zilnică a proiectelor coordonate;
- Întocmește schiţe tehnice pentru execuție sau pentru oferte;
- Întocmește și coordonează graficului de desfășurare a lucrărilor;
- Monitorizează execuția lucrarilor pe șantier din punct de vedere al cantitații, calitații și respectarii, termenelor de execuție

Cerințe:
- Studii medii de specialitate/superioare în domeniul energetic/tehnic;
- Cunoasterea si aplicarea legislatiei si normelor tehnice necesare procesului de montaj a instalatiilor electrice va constitui un avantaj;
- Experiență în domeniul instalațiilor electrice (constituie un avantaj) - se acceptă lipsa experienței profesionale (cu condiția deținerii unei capacități de adaptare și însușire sporită);
- Cunoaşterea limbii române si ruse;
- Cunoştinţe avansate de operare a PC (Word, Excel, Outlook, AutoCAD, DiaLux, Google Drive);
- Deținerea Autorizației de Electrician Autorizat (constituie un avantaj);
- Deținerea Certificat de atestare tehnico-profesională în domeniul Instalațiilor electrice (constituie un avantaj);
- Permis şi experienţă de conducere (constituie un avantaj).

Condiții de muncă:
- Salariu de la 18 000 lei;
- Pachet social atractiv corelat cu performanță;
- Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
- Mediu de lucru plăcut;
- Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
- Adresa oficiului: mun. Chișinău, str. Sarmisegetuza, 15.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md   cu tema: "Inginer electrician coordonator" sau să ne contacteze la nr. +373 78 122 989 (HR Manager Electro Service Grup)
Телефон:
078122989
Контактное лицо:
HR Manager
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть