Inginer Constructor Junior

Purcari Wineries PLC
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Beneficii:

Salariu competitiv plus pachet de beneficii
Evaluare anuală de performanță
Proiecte interesante
Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative

Responsabilități:

Participare la coordonarea lucrărilor de construcție și reparație a edificiilor întreprinderii
Elaborarea devizului pentru lucrările de construcție
Asigurarea executării calitative și la timp a tuturor proiectelor de construcție
Detașări de serviciu la fabricile entității

Studii și experiență:

Studii superioare de profil
Experienţă similară de minim 2 ani
Vaste cunoștinte teoretice și practice în domeniul construcțiilor
Cunoștințe legislative în domeniul construcțiilor
Cunoașterea la nivel avansat a MS Office

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: hr@purcari.wine
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть