Inginer CIP A

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilităţi de bază:
- elaborarea circuitelor electrice și asamblarea panourilor de automatizare pentru echipamente climatice;
- punerea in functiune, repararea si deservirea tehnica echipamentelor;
- instalarea sistemelor de automatizare

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare tehnice (microelectronica, facultatea energetica);
- cunoaşterea limbilor române si rusă
- abilități excelente de utilizare a calculatorului , AutoCad

Condiții de muncă și de retribuire a muncii:
- salariu stabil;
- pachet social deplin
- telefon corporativ
- posibilitatea de creştere profesională si de apreciere a calităților profesionale;

Regim de lucru:
- Luni-Vineri de la 09.00-18.00. Pauza de masă- 1 oră.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul pe adresa humanrecources2020@gmail.com, cu specificarea postului, sau contactați-ne la numărul de telefon: 079704405. Adresa noastra Chisinau, bd. Dacia 38/7
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть