Inginer calitate

SC Omnia Plast SRL
Город: Рышканы
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
-Exercita controlul calitatii lucrarilor pe fazele de executie;
-Participa si semneaza documentele intocmite la verificarile efectuate pe faze de executie;
-Responsabil pentru pregatirea la timp si aducerea la zi a documentatiilor privitoare la control;
-Responsabil cu implementarea sistemului de management al calitatii;
-Efectueaza analize calitative tehnice in cadrul proiectelor;
- Solutioneaza eventualele abateri de la standardele de calitate intalnite de clienti;
-Monitorizeaza indicatori operationali de performanta
- Dezvolta si implementeaza un sistem de corectare a erorilor,
-Alte responsabilitati date de conducerea companiei ce pot avea legatura cu activitatea postului
-Informeaza superiorii ierarhici despre eventualele neconformitati de calitate si propune planuri pentru imbunatatire

Cerinte:
- studii superioare;
- experiență de lucru 1 an (experienta in domeniul calitatii reprezinta un avantaj);
- foarte bună cunoaștere a limbii romane;
- cunoastere a limbii engleze (limba italiana este un avantaj)
- abilitati excelente de comunicare;
- abilitati excelente de organizare si abilitatea de a ghida si dezvolta echipa interdepartamentala de analiza, precum si personalul functional din departamentul de asigurarea calitatii;
- capacitate de prioritizare;
- abilitatea de a adapta obiectivele și interesele proprii la diferite situații și oameni (maleabilitate si diplomatie).
Телефон:
+40721277226
Контактное лицо:
Emilia Dumitrescu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть