Infermieră / îngrijitor în menținerea ordinii

Clinica PEDIATRICA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 5000 До 6000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Clinica PEDIATRICA angajează pentru Filiala Buiucani
Infermieră / Îngrijitor în menținerea ordinii

Responsabilități:
Executarea lucrărilor de curăţenie în incinta instituției medicale. Executarea lucrărilor suplimentare necesare menţinerii curăţeniei şi evacuării gunoiului menajer.

Cerințe:
Atitudine gospodărească faţă de bunurile transmise;
Onestitate, responsabilitate și punctualitate;
Persoană sociabilă și amabilă.
Experiența de muncă - avantaj
Programul de lucru zilnic de la 8.00 până la 20.00
Munca în schimburi 2/2

Oferim:
angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
salarial motivant și alte bonusuri
prînz asigurat
echipament individual de protecție
lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică
Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de email hr@pediatrica.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi), sau contacta la nr de tel: 078911104.
Телефон:
069758881
Контактное лицо:
Veselovschi Ana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть