Hr

pastrareaanvelope.md
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilitățile managerului de resurse umane:

1. Observarea pieței muncii, deținerea de informații despre situația actuală a personalului, salariile medii pe piață și informarea conducerii în acest sens.
2.Recrutarea, selectarea și evaluarea candidaților. Realizarea interviurilor cu candidații.
3.Căutați noi surse și metode pentru a găsi personal profesionist.
4. Capacitatea de a întocmi o profesiogramă pentru fiecare post individual vacant, adică este bine să știi ce calități personale și profesionale ar trebui să aibă un candidat pentru un anumit post.
5. Întocmirea si executarea contractelor de munca, a contractelor si acordurilor, formarea si contabilizarea dosarelor personale ale angajaților.
6. Participă la adaptarea angajaților nou angajați la activitățile de producție.
Телефон:
079794548
Контактное лицо:
Savva Lazarev
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть