Hr manager

NORI Sushi
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 6000 До 10000 MDL
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Post vacant: manager HR pentru Bucătărie Japoneză

Căutăm un manager de resurse umane cu experiență care să se alăture echipei noastre. Rolul dumneavoastră va fi să gestionați toate aspectele resurselor umane pentru a asigura funcționarea eficientă a echipei noastre.

Responsabilitati:
- Implementarea strategiilor de recrutare si recrutarea, asigurand inchiderea posturilor vacante
- Managementul procesului de evaluare si dezvoltare a angajatilor
- Organizarea procesului de adaptare si instruire a angajatilor
- Rezolvarea situatiilor conflictuale si managementul relatiilor interpersonale
- Asigurarea conformitatii cu legislatia muncii si regulile interne ale companiei
- Suport și consiliere pentru management în probleme de HR

Cerințe:
- Experienta in HR, de preferat in industria alimentara
- Cunoaștere profundă a legislației muncii și a proceselor de management al personalului
- Excelente abilitati de comunicare si interpersonale
- Capacitate de a lucra în echipă și sub presiune
- Experienta in implementarea politicilor si procedurilor de HR
- Auto-organizare ridicată și capacitate de a gestiona timpul
- Cunostinte de limba romana si rusa

Noi oferim:
- Salariu competitiv și oportunități de creștere în carieră
- Atmosfera de lucru prietenoasa si profesionista
- Oportunitate de a lucra intr-o productie stabila si de succes
- Dezvoltarea competențelor în domeniul HR și managementul personalului

Dacă sunteți interesat de această poziție și îndepliniți cerințele, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail furnizată. Vom examina toate cererile depuse, dar vom contacta doar candidații selectați pentru un interviu.
Телефон:
068780655
Контактное лицо:
Ion Volovei
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть