HR Manager

Global Working S.R.L.
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Asigurarea angajării, formării și perfecționării personalului;
- Urmărirea integrării și orientării în companie a noilor angajați;
- Asigurarea bunei gestionări a relațiilor de muncă;
- Planificarea şi raportarea activităţii.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finisate;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Minim 3 ani de experiență în domeniu;
- Experiență în angajări tip: Head - Hunting
- Capacitatea de a înțelege comportamentul uman, de a conduce și motiva oamenii, de a lua decizii;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.
Compania garantează un salariu motivant, lucru într-un birou confortabil, colectiv prietenos.

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: info@globalworking.md, cu mențiunea ”HR Manager ” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.
Телефон:
067525200
Контактное лицо:
VICTOR
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть