HR manager | Recruter

Remark Imobil
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 15000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Cu o prezență de peste 8 ani în industria imobiliară, avem o vastă experiență în tot ce înseamnă soluții imobiliare complete pentru vânzători și cumpărători, atât al spațiilor comerciale, cât și ale celor rezidențiale.
Dacă lucrul cu oamenii este vocația dvs., dacă sunteți persoana căreia îi place să construiască cele mai puternice echipe de pe piață, noi vă așteptăm la noi în echipă!

Responsabilități:

angajarea celor mai buni agenți imobiliari de pe piață
onboarding
crearea unui sistem de motivare a echipei
crearea unui sistem de dezvoltare a echipei
crearea unui brand de angajator relevant pe piață
evenimente corporative
o parte din administrarea documentației de personal

Avem nevoie de o persoană cu minim 2 ani de experiență într-o poziție similară. Un manager independent, capabil să seteze sarcini, să stabilească priorități și, la necesitate, zilnic să rezolve sarcini operaționale.
Experiența anterioară în agenție imobiliară sau experiența de a recruta vânzători constituie un avantaj.

Condiții:

un job într-adevăr interesant
o companie de vis pentru un HR manager (oamenii sunt cu adevărat valoarea noastră principală)
un lider care este maxim deschis către noi idei și inițiative (veți fi direct subordonat directorului agenției)
perspective bune de creștere
birou modern în cel mai luxos Business Centru al capitalei
salariu motivant, stabilit în pe baza rezultatelor interviului

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, expediați CV-ul dvs. la adresa hr@remark.md.

Scrieți-ne care sunt așteptările salariale ale dvs. și de ce trebuie să atragem atenția anume la candidatura dvs. E-mail: hr@remark.md
062055517
Телефон:
062055517
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть